wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » PIECZĄTKI
Kontakt
  • CKG :: Centrum Ksero Graficzne
    NIP: 7131803418
    Adres: ul. Bydgoskich Olimpijczyków 2,
    85-796 Bydgoszcz
  • E-mail:biuro@0203.pl
  • Telefon+48 731-484-127
  • Godziny działania sklepuod poniedziałku do piątku 8.00 - 17.00 w soboty 10.00 - 14.00

PIECZĄTKI

PIECZĄTKI zamów pieczątkę online


Powadzenie własnej działalności wymaga wielu akcesoriów, a jednym z nich są profesjonalne kolorowe pieczątki. W naszej firmie zajmujemy się tworzeniem ich na zamówienie.


Do skorzystania z naszych usług zachęcamy Klientów, którzy chcą zmienić dane, obudowę lub kolor tuszu w obecnym modelu. Co więcej wykonujemy także tanie pieczątki na zamówienie w dowolnym wydaniu i o określonej wielkości. Dzięki czemu każdy Klient może znaleźć model odpowiedni dla siebie.


Klienci w zależności od rodzaju wykonywanej pracy potrzebują ich w różnej formie, dlatego żeby jak najlepiej odpowiedzieć na ich potrzeby oferujemy małe modele kieszonkowe o dużych możliwościach, które dostępne są w wersji kwadratowej, okrągłej, owalnej lub trójkątnej.


Wykonujemy również stemple umożliwiające zabezpieczenie dokumentów przed kopiowaniem. Ich zastosowanie sprawdzi się szczególnie przy gromadzonych w archiwach ważnych danych firmowych. Naszym klientom oferujemy również kolorowe tusze oraz datowniki, które znacznie ułatwią wykonywanie codziennych obowiązków firmowych.

 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Wykonamy każdą pieczątkę w dowolnym wydaniu i wielkości.

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl