wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » KSERO
Kontakt
  • CKG :: Centrum Ksero Graficzne
    NIP: 7131803418
    Adres: ul. Bydgoskich Olimpijczyków 2,
    85-796 Bydgoszcz
  • E-mail:biuro@0203.pl
  • Telefon+48 731-484-127
  • Godziny działania sklepuod poniedziałku do piątku 8.00 - 17.00 w soboty 10.00 - 14.00

KSERO

KSERO

Ksero-kopie mało i wielkoformatowe czarno - białe i kolorowe

Świadczone przez nas usługi poligraficzne obejmują skanowanie i kopiowanie dokumentów, a także wydruki wielkoformatowe. 

Nasze realizacje tworzymy w wersji czarno-białej lub kolorowej. Prowadzony przez nas punkt ksero w Bydgoszczy wykorzystuje technologię cyfrowo-laserową, która pozwala na tworzenie wydruków w rozmiarach od A4 nawet do B0 +, a także możemy zastosować na nich powiększania zaczynające się od 10 i sięgające nawet do 1000 %.
 

W Punkcie ksero posiadamy wysokiej jakości sprzęt, za pomocą którego możemy wyprodukować nawet tysiąc odbitek na minutę. Tak duży park maszyn sprawia, że nasze usługi wykonujemy dokładnie i szybko.
 

To od Klienta zależy na czym wykonana ma zostać odbitka, do wyboru mamy papier, kalkę, folię, a także płótno. W ramach naszych działań oferujemy usługi takie jak tworzenie kopii różnego rodzaju dokumentów, zajmujemy się dodawaniem przekładek oraz oprawianiem prac.
 

Chcemy zapewnić klientom jak najlepszą ofertę, dlatego w naszym punkcie ksero poza skanowaniem zajmujemy się także tworzeniem nakładek, znaków wodnych, stemplowaniem. Wszystkie wykonane przez nas kopie wielkoformatowe możemy, przyciąć, a nawet oprawić. Doskonale wiemy, że klientom korzystającym z naszych usług często zależy na czasie, dlatego zlecenia realizujemy szybko i profesjonalnie.
 


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Tylko nowości
Tylko promocje
Brak produktów ...

Oprogramowanie sklepu shopGold.pl